drugi_phone drugi_phone_landscape drugi_tablet drugi_main

III Podkarpacka Konferencja Regionalna Nauczycieli Matematyki. Matematyka. Spotkajmy się!

Serdecznie zapraszamy na Podkarpacką Konferencję Regionalną Nauczycieli Matematyki organizowaną przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki – Oddział Podkarpacki oraz Podkarpackie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Rzeszowie.

Wydarzenie odbędzie się 21 października 2023 r. w Ośrodku szkoleniowym OENiPAS w Czudcu (adres: ul. Rzeszowska 82, 38-120 Czudec).

Opłata konferencyjna wynosi:

55 zł + VAT dla członków SNM i studentów oraz 80 zł + VAT dla pozostałych uczestników.

Sugerujemy, aby szkoła opłaciła ją z funduszu na doskonalenie nauczycieli.

UWAGA!

W przypadku finansowania udziału w konferencji przez szkołę, urząd gminy lub inną instytucję publiczną, w wysokości minimum 70%, uczestnik jest zwolniony z podatku VAT (23%). W każdym innym przypadku, do podanych cen zostanie doliczony 23% VAT.

Wpływy z opłat uczestników przeznaczone są na pokrycie kosztów organizacji konferencji oraz realizację celów statutowych SNM – Oddział Podkarpacki.

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału poprzez wypełnienie ankiety na stronie snmpodkarpacie.pcen.pl lub korzystając z linku: formularz zgłoszeniowy

Wpłat należy dokonywać najpóźniej do 11.10.2022 r. na konto:

GETIN Noble Bank SA o/Bielsko-Biała

02 1560 1023 0000 9020 0003 4756

z dopiskiem „Podkarpacka Konferencja Regionalna SNM” oraz podaniem imienia i nazwiska uczestnika konferencji.

Uwaga! Prośby o wystawienie faktury proszę kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub zgłaszać telefonicznie w biurze (krajowym) SNM 503 175 734.