drugi_phone drugi_phone_landscape drugi_tablet drugi_main

Nasza współpraca z Fundacją WIB

Sezon urlopowy trwa w najlepsze, ale pasjonatom to nie przeszkadza, łapiemy każdą okazję umożliwiającą rozwój naszej grupy, społeczności.


Oddzial Podkarpacki SNM nie ustaje w rozwoju. Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z  Fundacją Warszawski Instytut Bankowości, który aktywnie współpracuje m.in. z Ministerstwem Edukacji i Nauki, Centrum GovTech, Ministerstwem Finansów w zakresie organizacji i wsparcia różnych inicjatyw edukacyjnych.

Fundacja rocznie realizuje działania edukacyjne, które docierają do ok. 400-500 tyś. odbiorców rocznie, a każdego roku współpracuje z kilkoma tysiącami nauczycieli. 

W związku z tym, że wkrótce zostaną rozpoczęte kluczowe inicjatywy dla edukacji ekonomicznej w Polsce: wprowadzenie 1 września 2023r. do szkół ponadpodstawowych nowego przedmiotu – biznes i zarządzanie, wdrażanie Krajowej Strategii Edukacji Finansowej prowadzonej przez Ministerstwo Finansów oraz inicjatywa Roku Edukacji Ekonomicznej 2024, cieszymy się, że będziemy mogli zaproponować nauczycielom matematyki różne rozwiązania wspierające. Będzie to wyjątkowa szansa na m.in. pokazanie i promowanie matematyki, która jest bardzo ważnym elementem wspierającym, a nawet dającym fundamenty pod edukację ekonomiczną. 

W nowym roku szkolnym będziemy mogli zaoferować Państwu udział w  seminariach i  projektach , warsztaty, materiały dydaktyczne, pakiety edukacyjne celowanej na wdrażanie Krajowej Strategii Edukacji Finansowej. 

Zachęcamy do współpracy i odwiedzania naszych social mediów, będziemy informować na bieżąco o naszych działaniach.