drugi_phone drugi_phone_landscape drugi_tablet drugi_main

Wyniki ewaluacji III Regionalnej Podkarpackiej Konferencji Nauczycieli Matematyki

III Regionalna Podkarpacka Konferencja Nauczycieli Matematyki Matematyka. Spotkajmy sie! już za nami.

Pozostało wiele miłych wspomnień z udanych spotkań wybitnych specjalistów w dziedzinie metodyki, dydaktyki i praktycznej nauki matematyki z uczestnikami konferencji. Po raz trzeci swoim wykładem inauguracyjnym zachwycił dr Tomasz Szwed. 
Poprosiliśmy uczestników o ich opinie na temat organizacji tego wydarzenia, stopnia spełnienia oczekiwań, a także wskazania tych obszarów, które interesowałyby Państwa w przyszłości. Ankietę wypełniło około 46% uczestników - dziękujemy, to dla nas organizatorów bardzo ważny głos.

Na pytanie: W jakim stopniu konferencja spełniła Pani/a oczekiwania? odpowiedzieliście Państwo, że na piątkę (58%), na czwórkę (blisko 42%), tylko dwie osoby wypełniające ankietę ewaluacyjną nie miały poczucia spełnienia swoich oczekiwań oceniając na trójkę i na dwójkę.

Na pytanie: Jak ocenia Pan/i organizację konferencji? 90,5% oceniło organizację na bardzo dobrym poziomie  i blisko 8% na dobrym. To dla nas organizatorów wspaniałe wyróżnienie, świadczące o tym, że zdecydowana większość uczestników docenia naszą społeczną pracę związana z wielotygodniowymi przygotowaniami konferencji.

Na pytanie: Jaki temat/zagadnienie interesowałoby Panią/Pana na kolejnej konferencji? ankieterzy wskazali między innymi następujące obszary:

  • Praca z uczniem zdolnym, przygotowanie uczniów do matury na poziomie rozszerzonym
  • Praca z uczniem mającym trudności z uczeniem się matematyki w szkole ponadpodstawowej.
  • Praktyczne zastosowanie matematyki na lekcjach
  • Nietypowe rozwiązania metodyczne i pomoce
  • Nowa matura- nowe wymagania
  • dyskalkulia , mutyzm u ucznia
  • Zagadnienie dotyczące kółek matematycznych
  • Gry i zabawy na lekcjach matematyki
  • Zadania tekstowe

Dziękujemy za taką wysoką ocenę naszej konferencji. Ze szczerym uśmiechem zapraszamy za rok!

Polecamy również Państwu naszą ofertę kierowaną do nauczycieli i uczniów różnych poziomów edukacji matematycznej, jakie udaje nam się nieodpłatnie organizować w formie on-line. Szczegóły w zakładce SZKOLENIA. Oferujemy także dostęp do materiałów dydaktycznych przygotowanych przez zaprzyjażnionych autorów. Zachęcamy do dzielenia się swoim doświadczeniem, materiałami i do wysyłania własnych publikacji, zrealizowanych pomysłów na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.